Oferujemy zaprojektowanie, a następnie utrzymywanie i aktualizowanie nowoczesnej, responsywnej (przyjaznej dla smartfonów) strony internetowej. Nasza oferta obejmuje wszystkie czynności niezbędne do stworzenia strony, począwszy od wyboru i zakupu domeny (czyli nazwy strony) oraz hostingu (czyli komputera na którym będzie umieszczona strona) po edycję i uruchomienie strony (oczywiście w porozumieniu z osobą zainteresowaną) oraz opcjonalnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych (dbanie o to żeby strona była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania) i/lub stworzenie reklamy w wyszukiwarkach (Google Adwords).

Własna strona internetowa to reklama, czyli rodzaj inwestycji i jak każda inwestycja powinna zwrócić się dzięki napływowi nowych klientów. Potencjalny klient coraz częściej szuka konkretnych usług czy produktów w Internecie, a coraz rzadziej wchodzi do naszego zakładu „z ulicy”. Ten trend będzie się nasilał, ponieważ na rynek wchodzą młodsze pokolenia nie rozstające się z komputerami i smartfonami – umożliwiającymi dostęp do Internetu i wyszukiwarek. Dobra widoczność firmy w Internecie jest tak samo korzystna jak lokalizacja przy ulicy przy której jest duże natężenie ruchu. Poza funkcją reklamową portale internetowe pełnia rolę informacyjną – umieszczając tam podstawowe informacje oszczędzamy swój czas filtrując klientów zdecydowanych na naszą usługę.

Cena uruchomienia portalu internetowego jest zależna od stopnia jego złożoności (ilość podstron, grafiki, tekstów, dodatkowe aplikacje) i ustalana jest indywidualnie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy boa@megainternet.pl lub telefoniczny +48 662 592 373.