Witamy klientów Zelek.pl
Od 1-go maja 2015r witamy abonentów Zelek.pl w grupie Megainternet.pl. Ponieważ przejęta infrastruktura sieci wymaga modernizacji – po zakończeniu tego procesu obiecujemy poprawę stabilności oraz jakości połączenia z siecią Internet.
Informujemy że istnieje możliwość zmiany szybkości łącza – w tym celu należy skontaktować się z osobą obsługujacą Państwa teren (Pan Piotr Czyż, telefon kontaktowy – +48 600 950 621 ) – która sprawdzi możliwości techniczne i poinformuje o warunkach takiej zmiany.

Wybierz e-faktury oraz poinformuj nas o tym – inwestujmy w jakość łącza a nie w Pocztę!
E-faktury generowane są w formie elektronicznego obrazu, który można pobrać po zalogowaniu się w Panelu Klienta na naszej stronie: www.megainternet.pl. Jest tam również mozliwość sprawdzenia aktualnego salda. Dane do logowania do w/w panelu, znajdują się na fakturze powyżej formularza płatności.
Informujemy że jest możliwe otrzymywanie również e-faktur na swoja skrzynkę mailową , w tym celu prosimy o przesłanie swojego adresu mailowego (może to byc tez adres któregokolwiek z domowników) na naszą skrzynkę tj.: boa@megainternet.pl. W treści maila proszę podać swoje dane osobowe zgodne z ostatnio otrzymaną fakturą.
Klienci którzy zdecydują się na e-faktury mają możliwość (po uprzednim poinformowaniu nas) otrzymania druków płatności na najbliższe 12-24 m-ce, w przypadku gdyby niezbędne okazało się posiadanie takowych do realizacji opłat abonamentowych. Płatności za abonament można dokonywać na podstawie faktur lub druków płatności w dowolnym punkcie oferującym taką usługę.

Poleć MEGAINTERNET sąsiadowi lub znajomemu, a otrzymasz miesiąc gratis za każdą poleconą i przyłączoną do naszej sieci osobę.
Jeżeli jesteś zadowolony z naszych usług, nie zapominaj dzielić się tą wiedzą z innymi – w przypadku gdy nowy klient potwierdzi, że informację o Megainternecie miał właśnie od Ciebie, będziesz miał okazję surfować po necie przez kolejny miesiąc za darmo. Pamiętaj: 1 polecony klient = 1 miesiąc bez abonamentu. Rekordzista nie musiał płacić abonamentu przez cały okres obowiązywania z nami umowy.